ArInWOOD

Дерево – це дар природи, який ми перетворюємо у царство дитячих мрій.
У  2014 році зародилася  ідея створити  виробництво  товарів  дитячого вжитку  з природнього, екологічно чистого  та відновлюваного  ресурсу. На це місце, якнайкраще  підходила деревина. Шляхом наполегливої праці та ентузіазму була створена команда ArInWOOD з повним циклом виробництва на власному устаткуванні.

Заготівля сировини проводиться з екологічно чистих регіонів Прикарпаття, шляхом закупівель у лісгоспах дошки твердих порід деревини, зокрема  бука.  У подальшому  дошка  проходить цикл природного та примусового просушування, попадаючи  в цех  обробки на  погонажні заготовки, які в свою чергу переходять до подальшої обробки розпилювання, фрезерування, засвердлювання, шліфування, нанесення малюнку, випалювання, фарбування, тощо.
Слід  зазначити, що усі використовувані допоміжні засоби є безпечними для здоров’я, лаки та фарби на водних основах, бджолиний віск, олія, натуральні барвники з кори дерев.  Кінцевою ланкою виробничого процесу є пакування та маркування. Весь процес командного творення направлений на  предмет корисності іграшки для розвитку дитини, відчуття природної краси форм та матеріалів, навчання логічно мислити, набуття просторової уяви, вихованню терпіння та наполегливості.

Виконані роботи