A3 - Architecture Artgroup Association

A3 - Architecture Artgroup Association #1

А3 - це креативна група архітекторів та дизайнерів інтер'єру, яка тісно співпрацює з провідними компаніями у сфері готельного та рекреаційного менеджменту і маркетингу, інженерами та будівельними компаніями.

Проектування для нас - це перш за все ідея, яку ми намагаємось втілити відповідно до функціонального призначення об'єкта та його ландшафтного розташування. Кожен наступний об'єкт - новий, цілісний образ, нове вираження здобутого раніше практичного досвіду.

Чималий практичний досвід здобуто нами при проектуванні та будівництві декількох 4-ох та 5-ти зіркових готелів та об'єктів рекреаційно-оздоровчого призначення в карпатському регіоні (м.Яремче, с.Буковель).

Втілення сміливих архітектурних рішень в складних ландшафтних умовах з використанням сучасних технологій та будівельних матеріалів у поєднанні з традиційними для цього регіону "дерев'яного будівництва" матералів (брус, зруб, гонт, "дикий" зруб) потребувало чимало зусиль та тісної співпраці всієї нашої команди.

Як результат - ці об'єкти отримали неповторний та ексклюзивний стиль, архітектурно-об'ємне рішення що поєднує дерев'яний брус, а іноді й "дикий" зруб з фасадним структурним склом, монолітним залізобетоном, натуральною гонтою і тд.

В наших інтер'єрах переважає використання багатих класичних та фолькльорних мотивів, виконаних виключно з натуральних, високоякісних матеріалів, які виготовляються переважно на індивідуальне замовлення.

Важливою ланкою в реалізації наших проектіврекреаційних комплексів є якісне виконання будівельних та оздоблювальних робіт, адже кожен нашоб'єкт це складна інженерна система та нестандартні конструктивні рішення.

Якісний та очікуваний інвестором результат вимагає злагодженої роботи проектної групи, яка здійснює постійний авторський та технічний нагляд, з підібраними кваліфікованими бригадами майстрів.

Виконані роботи